Pioniri i kadeti svladali Rudeš

U 7. kolu 1. nogometne lige, naši pioniri i kadeti ostvarili su vrijedne pobjede protiv momčadi Rudeša, obje ekipe slavile su identičnim rezultatom 2:1.

Pioniri su poveli rano u utakmici, kada je Leo Herceg u 8. minuti doveo našu momčad u vodstvo. Rudeš je uspio izjednačiti već u 14. minuti no Herceg je u dramatičnoj završnici u 83. minuti postigao svoj drugi pogodak iz kaznenog udarca te tako osigurao našim pionirima pobjedu od 2:1.

Kadeti su se suočili s težom situacijom budući je Rudeš poveo u 61. minuti i držao prednost do 78. minute kada je Jakov Ćosić izjednačio na 1:1. Samo minutu kasnije Borna Grlica potpuno preokreće rezultat u korist naše momčadi zabivši pobjedonosni gol u 79. minuti, a naši dečki su do kraja utakmice uspjeli sačuvati vodstvo i upisati važnu pobjedu.

Obje momčadi pokazale su nevjerojatnu borbenost i kvalitetu u ključnim trenucima, a pobjede pionira i kadeta donijele su važne bodove za nastavak prvenstva.