PIONIRI I KADETI U 1. NL!

Od slijedeće sezone naši pioniri i kadeti će se natjecati najvišem rangu hrvatskog nogometa odnosno Prvoj nogometnoj ligi! U finalnim kvalifikacijskim utakmicama protiv HNK Cibalia ostvarili su obje pobjede, kadeti rezultatom 1:0 dok su pioniri slavili 2:1.

Čestitke igračima, trenerima, roditeljima i svim prijateljima kluba na ovom fantastičnom uspjehu!

 

KADETI

HNK Cibalia: Đevlan Mihael, Jurković Ivan, Slavić Luka, Matić Dino, Bošković Matko, Župarić Filip (Farago Mateo 54′), Marković Ivan (Lamešić Luka 89′), Medo Maro, Pavlović Dominik (Budim Mateo 61′), Meštrović Luka, Marojević Matej, trener: Jelinić Robert

NK Kustošija: Alapić Gabrijel, Dičić Tin (Bušljeta Fran 76′), Gabriša Bruno, Dečur Dorian (Tokić Filip 82′), Klanac Lovro, Parlov Matej (Kutlić Ivano 82′), Simonović Marko Blaž (Nenadić Adriano 72′), Milošević Nino, Popov Putnik Roko, Chelfi Lovro, Tomašević Niko, trener: Strinić Ante

Strijelac:  0:1 – Chelfi Lovro (48′) KU

 

PIONIRI

HNK Cibalia: Papac Andro, Bošnjak Luka (Totar Vid 54′), Jurić Matija, Ivančević Teo (Bašić Petar 63′), Pratnemer Ivan, Turić ŠimuN, Nevistić David (Mucić Filip 36′), Babić Noa (Ivanković Luka 45′), Škrlec Toni(Vidaković Tomislav 45′), Bartolović Luka, Niče Stipe, trener: Tomić Petar

NK Kustošija: Žaper Noa, Karlo, Kolman Borna (Živković Jakov 27′), Rogina Tin (Grden Toma 55′), Kolarić Niko, Zenčić Marko, Fabijanić Vid (Purgar Josip 64′), Škrinjarić Tin, Kovač Ian, Kvesić Domagoj, Bubalo Marko (Kordej Ante 44′), trener: Gajski Renato

Strijelci: 0:1 – Živković Jakov (60′), 0:2 – Purgar Josip (66′), 1:2 – Totar Vid (69′)